Náš příběh

Naší prvotní myšlenkou bylo dělat radost našim dětem a při té trošce radosti je zároveň posouvat dál, co se týká motoriky, stability a celkového rozvoje. A že těch dětí kolem nás není zrovna málo, tak vymýšlet a navrhovat není moc složité. Nemyslíme pouze své prcky, ale okruh celého příbuzenstva a dalších rodin, které jsou s těmi našimi dětmi úzce propojeni – sousedé, školky, obecní akce. A pak jsme si řekli, proč tu potřebnou radost nešířit dál?

Nejdříve jsme se pohybovali pouze v “úzkých” kruzích inzerujících maminek, kde jsme pomáhali rozzářit úsměvy na dětských tvářích a protože jejich spokojenost s našimi výrobky byla doslova hmatatelná a zároveň jsme začali získávat řady spokojených rodičů, kteří neváhají se k nám vracet i s individuálními přáními, které se snažíme splnit, rozhodli jsme se tyto služby otevřít veřejně.

Naše výrobky pocházejí z materiálů výhradně od lokálních výrobců. Navrhujeme je vlastními programátorskými silami, to všechno s promítnutím potřeb našich nejmenších. Všechny naše výrobky totiž testujeme individuálně a s jedinou myšlenkou = dodávání kvalitních hraček pro děti z kvalitních materiálů a zároveň dostupnou rozumnou cenou, bez vlivu na vysokou bezpečnost.

Proto jsme neváhali a založili značku BAVITO.cz®, pod kterou se nebojíme naše výrobky uvádět na náš trh.