Možnosti dopravy


Po zakoupení zboží v obchodě BAVITO.cz máte možnost vybrat z několika variant dopravy.

Osobní vyzvednutí

V případě, jste-li místní, nebo jste poblíž u někoho na prázdninách, či v Jizerkách na dovolené, můžete objednané zboží vyzvednout osobně. Osobní vyzvednutí se zobrazí pouze v případě, budete-li poblíž našemu sídlu (řídí se podle PSČ). Pokud jste tu pouze na chvíli (známí, dovolená apod.) protože nejste místní a přesto máte zájem o osobní vyzvednutí, použijte záložku zadání odlišné doručovací adresy. Měli byste zadat sídlo našeho obchodu, nebo adresu Vašeho krátkodobého pobytu.

BAVITO.cz KURÝR

Je speciální, ale zároveň omezený druh dopravy, který platí pouze pro klienty v okresech Liberec a Jablonec nad Nisou. Zakoupené zboží Vám v případě výběru této dopravy doručí náš pracovník. Za zboží můžete zaplatit předem z dostupných možností, nebo můžete za zakoupené zboží zaplatit v hotovosti BAVITO.cz pracovníkovi. Ten Vám může na místě vygenerovat i QR kód pro platbu převodem na náš účet. Závozy objednávek jsou uskutečňovány zpravidla 2x do týdne. Výhoda v předvánočním čase, protože skladové zboží objednané do 22.12.2024 garantujeme BAVITO.cz KURÝREM doručení v pondělí 23.12.2024!

Česká pošta, s.p.

Doručení prostřednictvím České pošty přímo na Vaší adresu (Balík do ruky). U tohoto typu dopravy lze vybrat i platbu dobírkou.

Dopravu vybere BAVITO.cz

V závislosti na velikosti objednávky vybereme jednoho z našich logistických partnerů (Česká pošta, s.p., Balíkovna, Zásilkovna, PPL nebo BAVITO.cz KURÝR). Doručení zakoupeného zboží tímto způsobem je téměř v každém případě na výdejní místa našich partnerů. Výběr výdejního místa se řídí nejkratší vzdáleností od Vámi zadané fakturační (nebo dodací) adresy, abyste vzdálenost pro vyzvednutí zboží měli co nejpohodlnější. Máte-li ovšem přání, ohledně konkrétního výdejního místa, sdělte nám tuto informaci před potvrzením objednávky poznámkou k objednávce a my se pokusíme Vaše přání zohlednit.

!! Berte v potaz, že ne každá objednávka lze poslat prostřednictvím Balíkovny, nebo Zásilkovny. Tyto přepravní služby jsou určeny zejména pro objednávky menších rozměrů.

!! Vhodnou dopravu vybíráme na základě celkové velikosti, největšího rozměru a váhy celkové objednávky. Vyjde-li výhodněji doručení na adresu, volíme tuto variantu, pokud si nebudete přát výslovně jinak.

!! Ve velmi ojedinělých případech může dojít k doručení objednávky prostřednictvím BAVITO.cz KURÝRem i mimo vymezený region. V takovém případě se jedná o doručení přímo na Vámi zadanou adresu (fakturační, nebo dodací).

Okresy JN + LBČRDobírka
Osobní vyzvednutí0,-xx
BAVITO.cz KURÝR65,-x0,-
Česká pošta, s.p.129,- / 229,-129,- / 229,-169,- / 269,-
Dopravu vybere BAVITO.cz79,- / 179,-79,- / 179,-119,- / 219,-
Dvojí ceny znamenají třídu dopravy (malé rozměry / velké rozměry) objednávky.

v Bulovce, 25.4.2024